Moje zlatíčko Šarlotka

    Výtejte na Šarlotčiném webíku

Tyto stránečky jsem věnovala mojí nej.klisničce to ona mi věnovala hodně lásky a štěstí tímto ji chci říct že ji mám mocinky ráda a nikdy se to nezmění to přísahám že navždy má místečko v mém srdci i když už nechodím do Bludičky!!!!!!!
a myslím že si to i zaslouží a víte co je bezva?......ŽE ŠARLOTCE se narodilo hříbátko jsmenem ŠERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!                      

             Můj sen

Já vlastního koně chci mít,                                                                                  
u boxu s ním stát.
Po dlouhé cestě s ním jít
A zůstat s ním napořád.
Tohle je můj velký sen
s mým koněm zůstat celý den.
Nebýt školy,nebyl by to sen,
s mým koněm zůstat celý den.
Můj kůň je i můj kamarád
nechtěla bych se o něj nikdy bát.
Než se můj sen splní,
má hlava se naplní
touhou po mém koni,
stejně jako loni.
Už musím jít domů,
už musím jít spát,
o tobě,koníčku,
nechám si zdát.  

Anketa

Líbý se ti moje stránka????

Novinky

16.07.2009 15:28

Novinky

Upravila jsem hlvní fotku potom napsala na uvodní stranu že má ŠARLOT hříbátko a do složky ŠARLOTKA jsem něco přidala tak se mrkněte
12.03.2009 18:24

Novinky

V mojí složce mám nové fotky a ve složce Jo Bludička je to celé upravené tak se pls mrkněte
20.02.2009 14:14

Novinky

 Nová složka jménem O jezdkyni od Šarlotky tak se podívejte =oD
20.02.2009 14:09

Novinky

 A seminární práce je už dávno hotová tak se můžete podívat ;o)
20.02.2009 14:08

Novinky

 Přidaná složka Šarlotka do které jsem vložila další složku jménem Šarlotka je březí tak se mrkněte =o)
14.02.2009 16:47

Novinky

 Upravila jsem celý vzhled stránek a pořád přidávam ;o)
01.02.2009 20:50

Novinky

Seminární práce je skoro dodělána ale ještě to chvíly potrva než bude celá,ale zítra to sto pro dodělám tak se mrkněte
25.01.2009 11:14

Novinky

Vymazány:Zvířátka,Konici z Jo Bludičky,vzpomínky na koně Přidané:Konícia zvířátka z Jo Bludičky Do té složky jsem dala vzpomínky na koně,zvířátka(ale zatím tam nejsou) a rodokmen
17.01.2009 22:16

Novinky

 Upravila jsem celý úvodík myslím že se vám bude líbit
17.01.2009 21:55

Novinky

 Tak jsem tu dala nové fotky které mi upravila MARTINA VALČÍKOVÁ(mod ti děkuju)

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode