Tyto stránečky jsem věnovala mojí nej.klisničce to ona mi věnovala hodně lásky a štěstí tímto ji chci říct že ji mám mocinky ráda a nikdy se to nezmění to přísahám že navždy má místečko v mém srdci i když už nechodím do Bludičky!!!!!!!
a myslím že si to i zaslouží a víte co je bezva?......ŽE ŠARLOTCE se narodilo hříbátko jsmenem ŠERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vymazány:Zvířátka,Konici z Jo Bludičky,vzpomínky na koně
Přidané:Konícia zvířátka z Jo Bludičky
Do té složky jsem dala vzpomínky na koně,zvířátka(ale zatím tam nejsou) a rodokmen